• Wpisów: 102
 • Średnio co: 12 dni
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 20:17
 • Licznik odwiedzin: 14 526 / 1295 dni
 
esperanza.mia
 
Więc tak jak jest w tytule, ostrzegam, wchodzicie na własną odpowiedzialność! Dziś wpis taki organizacyjny, więc jeżeli nie chcecie żebym was przynudzała czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu i się żegnamy Pa!

Dla tych co zostali to albo jesteście fanami Niezgodnej lub chcecie poznać zakończenie, albo już nie wiem co. Zacznę od starych rzeczy!
Na blogu nie będą publikowane rozdziały Klątwy miłości, bo według mnie nie ma to większego sensu, lecz dla tych co chcieliby je czytać, napiszcie w kom, że macie na to ochotę, a w wiadomości prywatnej napiszcie e-mail na którego mam wam wysyłać rozdziały. Oczywiście ja też wam podam e-mail, ale również na priv. Od razu mówię, że waszych e-maili nie będę przekazywać innym, lecz lepiej załóżcie sobie e-maile bez waszych danych! Zęby nie było
Zastanawiam się czy napisać Mroczne życzenia 3 część mojego opowiadania czy nie. Zakończenie może nie być jasne - Chodzi tu o zakończenie Cienie miłości - już pewnie się domyślacie
No to tyle ze starości a teraz propozycja w ramach rekompensaty za brak Klątwy miłości. Czy chcielibyście, a bym zaczęła pisać coś o Niezgodnej? Mam dwie propozycje:
I. Cała historia według mojego planu!
II. Potoczenie wydarzeń po Wiernej z innym zakończeniem (uwaga spoiler: czyli nie byłoby tam śmierci Tris)

No to co tyle z tego nużącego wpisu. do zobaczenia

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Uwielbiam Niezgodną :) Czytałam wszystkie części no i obowiązkowo byłam na drugiej w kinie, bo gdy była pierwsza to nawet nie wiedziałam o jej istnieniu :) Myślę na tym, żebyś napisała drugą propozycję :)
   
 •  
   
  A! Bo zapomniałam dodać propozycji jaką wersję nowego opowiadania bym chciała! :D (Klątwę miłości bym chciała! :*)Co do Niezgodnej... Ja bym skusiła się ku wersji I:  Cała historia według Twojego planu!
   
 •  
   
  Mam jedno pieprzone pytanie (WYBACZ ZA SŁOWO)!!!!!! Skąd Ci się do cholery jasnej wzięła NIEZGODNA, co? Dlaczego zrezygnowałaś z tak genialnie zapowiadającego się opowiadania? No zadałam Ci pytanie! No żesz kurde mać! Zbulwersowałam się! Dlaczego to robisz?! :o