• Wpisów: 102
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 20:17
  • Licznik odwiedzin: 14 457 / 1259 dni
 
esperanza.mia
 
No jak widzicie dziś post organizacyjny, postanowiłam trochę zasad wprowadzić i wam je przedstawić, będzie coś na temat mojego konkursu!
Najpierw zacznę od prośby z małym wyjaśnieniem!
Wiec jak zapewne wiecie biorę udział w konkursie solo.tu.pinger.pl więc jeśli podoba wam się praca którą zrobiłam (zaraz ją tu zobaczycie) głosujcie na numer 2! tu: solo.tu.pinger.pl/m/27029511  A może dzięki wam przejdę do finału?
collage.jpg

Podoba się? Zagłosuj!
No i czemu wyjaśnienie, jak zapewne przeczytaliście w ostatnim poście będę organizować loterię dla osób które zagłosowały na mnie w tym konkursie, ale ja nie chcę czegoś takiego że zagłosujecie tylko dla tego że chcecie wziąć w niej udział! Ja nie wiedziałam że będzie pare etapów, dlatego już wam o niej powiedziałam... Więc głosujcie tylko jeśli wam się podoba moja praca! Więcej o loterii w ramach podziękowania po konkursie!
No to może teraz przejdziemy do konkursu, który organizowałam. Tematyka tu: esperanza.mia.pinger.pl/m/27019683
Zgłosiły się tylko 2 osoby, dlatego nie ukrywam jest mi smutno, ale prace oddała tylko jedna blogerka: sharpeee.pinger.pl/  Tu jej praca:
sharpee.jpg

Jest piękna, dlatego zawiśnie u mnie w pokoju na szafie, jeszcze zastanawiam się co do nagrody, bo dziewczyna się napracowała i chcę ją nagrodzić!
Nie wiem czemu tak mało osób się zgłosiło, nie wiem czy tematyka wam nie podeszła, czy co ale dam wam jakby druga szansę! Jeśli tu weźmie dużo osób udział, czasem na moim blogu pojawią się konkursy lub zabawy z nagrodami! A mianowicie to będzie konkurs banalny! Konkurs na najlepszy blog miesiąca styczeń. Zasady to tylko zgłaszanie się i potem promowanie, może taki wam się spodoba, może coś tam wpletę  ale to wtedy ustalimy razem żeby każdemu pasowało! No to wasza okazja by na moim blogu były zabawy, konkursy z nagrodami zgłaszać się. Zgłaszamy się do 7 lutego 2016 roku i do tego czasu chyba nie pojawi się żaden wpis.
No nagród na razie nie pokaże ale będę na pewno coś takie jak w poprzednim, czyli wywiad, kolaż, dedyk, komentarze, like  i może keep calm, obserwacja czy coś takiego
No i teraz dalsza część wpisu organizacyjnego przedstawiona w punktach zasad:
ZASADY:
1. Komentarze typu Fajny post itp. usuwam!
2. Zapraszanie na posta, bez skomentowania wpisu również usuwam
3. Za komentowanie postów odwdzięczam się komami coś w stylu "kom za kom" ale to nie po to by od was wymusić komentarze  tylko po to uniknąć zapraszania przez priv, dziś ostatni raz zapraszam na zwykły post i od następnego postu lub może jeszcze tego ta zasada wejdzie w życie
4. Wpisy powinny się pojawiać choć raz w tygodniu! Jeśli nie ma go to piszcie propozycje na post!
No i to chyba tyle, mam nadzieję że zrozumiecie i będziecie trzymać się zasad :) I zgłaszać się do konkursu!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego